Free MP3 Download

Alban Skenderaj ft. Noizy - Drejt suksesit (Official Video HD)

Alban Skenderaj ft. Noizy - Drejt suksesit (Official Video HD) #1
Click image to play video, right click to save image. (Image via youtube.com)
Music Details
TitleAlban Skenderaj ft. Noizy - Drejt suksesit (Official Video HD)
MP3 Size3.87 MB (estimated)
Duration03:52
Views6.0M
Sourceyoutu.be/8kzj3kNcy3E
Description

Written by Alban Skenderaj, Noizy
Produced by Lorenc Aliaj (Avaxus), Alban Skenderaj

Music Video by Ajola Xoxa
Produced by Anima Pictures

[[link stripped - click to show]]
[[link stripped]]
[[link stripped]]

Get the song here: [[link stripped]]

DREJT SUKSESIT

Asgje s’te jepet falas
Gjithcka e ka nje cmim
Madje dhe dashuria
Dhurohet ne shkembim
Se asgje s‘te jepet falas
Gjithcka e ka nje cmim
Dhe rruga drejt suksesit
Ka vetem nje drejtim
Ndaj beso ne pune, beso ne djerse
Beso dhe enderr dhe ne shprese
Se asgje s‘te jepet falas
Qe kur lind dhe der‘sa vdes

Me rendesi eshte ta kesh nje plan dhe nje qellim, zgjidhe nje rruge me vetebesim
Nese gabon diku dije ka vend per permiresim
Mos le asnjonin me t’thon s’mundesh eshte thjesht mashtrim

Kush e dinte qe do ishim k’tu ku jemi sot
Kujt ja mori mendja qe do kishim fansa neper bote
Asgje nuk eshte e sigurt, e ardhmja kurre nuk dihet
Por kurre nuk do ndalem me pune gjithcka arrihet

Thjesht po t’them mos u dorezo s’ka lidhje lidhje ca pune bo
Ate qe bon boje ma s’miri der’sa t’bohesh numer njo
Nuk eshte turp me provu, turp eshte kur ti as nuk provon
Nuk ka lidhje prej ka nis, lidhje ka se ku po shkon

Mbas shiut do dali dielli
Mbas reve po fshihet qielli
K’shu qe kurre nuk do dorezohem
Shpresa ime vdes e fundit

Shpresoj qe ti je nga ata qe s’rri te presesh nga te tjere
Duke qare gjithe jeten, duke vjellur vetem vrere
Shpresoj qe reagon pikerisht ne veshtiresi
Matesh me hapat e tu, s’bie pre ne xhelozise
Thuaje cdo dite - une bej fatin tim -
Thuaje cdo nate - do ia dal se kam besim
Sepse ti beson me shume vepra se ne fjale
Sepse ti e di qe asnjeri s’mund te te ndali

CopyrightAll materials' copyright are belong to their respective owners and/or uploader. This video was uploaded by AlbanSkenderajMusic
LicenseLicensed under YouTube Standard License
Download as MP3
Download as MP4
Alternative
TagsAlban Skenderaj ft. Noizy - Drejt suksesit (Official Video HD), Download Alban Skenderaj ft. Noizy - Drejt suksesit (Official Video HD), Download Video Alban Skenderaj ft. Noizy - Drejt suksesit (Official Video HD), Download MP3 Alban Skenderaj ft. Noizy - Drejt suksesit (Official Video HD), Download Alban Skenderaj ft. Noizy - Drejt suksesit (Official Video HD) episode terbaru, Alban Skenderaj ft. Noizy - Drejt suksesit (Official Video HD) terbaru