Free MP3 Download

Lannex - Do të pendohesh

Lannex - Do të pendohesh #1
Click image to play video, right click to save image. (Image via youtube.com)
Music Details
TitleLannex - Do të pendohesh
MP3 Size3.6 MB (estimated)
Duration03:36
Views313.7K
Sourceyoutu.be/VKlJhinbJM0
Description

[[link stripped - click to show]]
[[link stripped]]
Instrumental: Lannex
Text: Lannex
Rec/mix & master: Lannex

Teksti:

trendafil hala sje tha ti
u ndam vet sna ndajti fati
per njani tjetrin ketum amo nuk e pa ti
ike ti, ika un, pra edhe vakti

o ka mvret fakti, se ti je tu u mburr
arsya pse ski dashni, se zemren e ki gur
zemren e ki gur,
ti sdi me dhon dashni se zemren e ki gur

yeah
loti rrjedh si lum
fjalet ti thom varg
si un sgjen kerkun
e kupton me vakt
ky o fakt se tkam dasht sa veten
gjdo nat rri tu e mush fleten

tndam perfundum, kurgjo sfitum
perveq dhimbjes, qe na shoqron
gjithqka sfidum, edhe nfund u kuptum
qe kurxho, neve sna takon

ref;
dikur do tpendohesh
dhe tmerr malli per at koh
ki me lyp mu kthy prap
por ne nuk do te jemi mo

rep:2
Pse s'mendove per fundin
para se me vendos ti
diten kur u ndam
i vrat u bo dhe moti

Me the sjam e jotja, por un kesh i joti
zemra rrehke ngadal, nga syni pikoj loti

Pran fotos tane qaj, veten dot nuk e mbaj
ike me le ne vaj, edhe pse nuk pata faj
Pa ty osht njesoj, si pa jeten
ti ma fala lotin, un ta fala buzqeshjen

amo prap

do të jem me ty, edhe kur sje mo
kur sje mo
do të jem aty edhe kur sme do
kur sme do

CopyrightAll materials' copyright are belong to their respective owners and/or uploader. This video was uploaded by Hekuran Mazreku
LicenseLicensed under YouTube Standard License
Download as MP3
Download as MP4
Alternative
TagsLannex - Do të pendohesh, Download Lannex - Do të pendohesh, Download Video Lannex - Do të pendohesh, Download MP3 Lannex - Do të pendohesh, Download Lannex - Do të pendohesh episode terbaru, Lannex - Do të pendohesh terbaru